تعرفه انواع روش‌های تبلیغ در وب‌سایت مدیرسنتر

 1. تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی: نظیر تلگرام، اینستاگرام و …

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی لطفاً از طریق ارتباط با ادمین کانال تلگرامی مدیرسنتر پیگیری نمایید.

Telegram.me/ModirCenter_com

 1. ارسال ایمیل به کاربران هدف

جمع‌آوری و توسعه بانک اطلاعاتی شامل بیش از ۳۸ هزار ایمیل فعال و اختصاصی دانشجویان و دانش‌آموختگان مقاطع مختلف تحصیلی و نیز اساتید و اعضای هیئت‌علمی رشته گرایش‌های مدیریت و همچنین نویسندگان و صاحب‌نظران مدیریت، کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکارهای خرد و کلان و درنهایت کلیه علاقه‌مندان به مباحث حوزه مدیریت کشور باعث شده است تا تبلیغات متقاضیان محترم در کوتاه‌ترین زمان ممکن به‌صورت هدفمند برای مخاطبان و جامعه هدف آنان ارسال شود. البته تعداد کاربران سایت روزبه‌روز و به‌طور فزاینده در حال افزایش است. برای ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه، باید به دنبال کیفیت بیشتر بود تا ارزان بودن سفارش، یعنی ایمیل ارسالی بیشترین احتمال دریافت را در اینباکس ایمیل‌ها داشته باشد زیرا هدف صرفاً ارسال یک ایمیل تبلیغاتی نیست بلکه هدف اطلاع‌رسانی گسترده در خصوص خدمت تبلیغ‌شده جهت استفاده مخاطبان عزیز این وب‌سایت است تا درنهایت بتوانند از خدمت تبلیغ‌شده استفاده کرده و بهره‌وری تبلیغ افزایش یابد.

تعرفه ارسال هر مرتبه تبلیغ
مخاطب هدف ارسال به تعداد (قیمت به هزار تومان)
دانشجویان و دانش‌آموختگان ۲۴۰۰۰ کاربر فعال ۶۰
اساتید و اعضای هیئت‌علمی ۴۰۰۰ کاربر فعال ۳۰
مدیران و کارآفرینان ۱۰۰۰ کاربر فعال ۱۰
علاقه‌مندان به مباحث مدیریتی ۹۰۰۰ کاربر فعال ۲۰
کلیه اعضاء ۳۸۰۰۰ کاربر فعال ۱۰۰
 1. تبلیغات بنری و متنی

جامع‌ترین مرکز خدمات مدیریت که به‌زودی به اولین پایگاه مرکزی حوزه مدیریت تبدیل خواهد شد و هرروز در موتورهای جستجو و فضاهای مجازی رشد چشمگیری را تجربه می‌کند، با بازدید روزانه دانشجویان و اساتید رشته گرایش‌های مدیریت فرصتی استثنایی برای نمایش تبلیغات متقاضیان است.

تعرفه
کد تبلیغ محل تبلیغ ابعاد بنر (قیمت به هزار تومان) توضیحات
یک‌ماهه ۳ ماهه
A11 هدر اصلی بنر ۶۰*۴۶۸ ۱۰۰ ۲۵۰
A12 زیر هدر سمت راست بنر ۶۰*۴۶۸ ۶۰ ۱۵۰
A12 زیر هدر سمت چپ بنر ۶۰*۴۶۸ ۶۰ ۱۵۰
B11 اسلایدر اصلی سایت بنر ۳۶۸*۵۰۰ ۱۰۰ ۲۵۰ به همراه لینک به خبر مدنظر در اسلایدر است.
C11 تقویم رویدادهای سایت رایگان رایگان به همراه لینک به خبر مدنظر در تقویم است.
D11 سمت چپ سایت بنر ۱۴۰*۱۶۰ ۳۰ ۶۰ اولویت بر اساس ترتیب دریافت تبلیغ است.
E11 تبلیغات متنی ۱۰ ۲۵ توضیحات زیر جدول به‌دقت خوانده شود.
E12 وب‌سایت اساتید برجسته رایگان رایگان از زمان ثبت تا یک سال اول رایگان خواهد بود.
F11 حامیان معنوی مدیر سنتر خیریه خیریه توضیحات زیر جدول به‌دقت خوانده شود.
G11 در تصویر مشخص است رایگان رایگان این قسمت با فعالیت کاربران پر خواهد شد.

تبلیغات متنی (E11): تبلیغات متنی به شکل درج لینک در صفحه اول (محل موردنظر) سایت و لینک نمودن آن به سایت موردنظر شما و یا لینک به یک صفحه ایجادشده در سایت مدیر سنتر (حاوی اطلاعات موردنظر شما) امکان‌پذیر است. اطلاعات می‌تواند شامل معرفی دوره‌ها و خدمات آموزشی، کنفرانس‌ها، سمینارها و … باشد.

حامیان مدیر سنتر (F11): از علاقه‌مندان به حمایت معنوی از وب‌سایت مدیر سنتر دعوت می‌شود با شرکت در امور خیریه و خدمت به همنوع، پس از واریز مبلغ ۱۲۰۰۰ تومان به‌حساب مؤسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان (محک) بابت یک سال قرارگیری در جمع حامیان وب‌سایت مدیر سنتر، تصویر فیش واریزی به موسسه محک به همراه لوگو، آرم، لوگو نوشته و … سازمان یا شرکت خود را جهت درج در وب‌سایت ارسال نمایند.

ثبت وب‌سایت اساتید برجسته مدیریت (E12): کلیه اساتید و اعضای هیئت‌علمی مطرح و ممتاز کشور (حداقل با مرتبه علمی استادیاری) که دارای وب‌سایت اختصاصی هستند می‌توانند با درخواست ثبت لینک سایتشان در صفحه اصلی مدیر سنتر، سایت خود را در پایگاه اینترنتی جامع‌ترین مرکز خدمات مدیریت برای همه علاقه‌مندان حوزه مدیریت رسانه‌ای سازند. بهترین فرصت تبلیغ برای نمایش و معرفی سایت‌های شخصی اساتید ارجمند است. ضمناً جهت تقدیر از مقام والای این اساتید، هزینه ثبت لینک سایت شخصی اساتید در صفحه اصلی وب‌سایت برای یک سال اول (از تاریخ ثبت) کاملاً رایگان خواهد بود.

حامیان مادی مدیر سنتر (F12): با توجه به هزینه‌های هنگفت طراحی، نگهداری، پشتیبانی و مدیریت محتوای وب‌سایت و در راستای تداوم ارائه خدمات با کیفیت به علاقه‌مندان، سایت‌ها و مؤسسات معتبر می‌توانند با اعلام حمایت مادی از مدیر سنتر عامل رشد هر چه بیشتر و سریع‌تر این مرکز باشند. برای این منظور و جهت تقدیر از این سایت‌ها و مؤسسات، مدیر سنتر لوگوی آنان را در قسمت حامیان سایت ثبت نموده و در قسمت اسلایدر سایت و در پیامی مراتب تقدیر خود را اعلام می‌نماید. مبلغ حمایت مادی بر اساس تشخیص و صلاحدید حامی تعیین می‌شود و مدیر سنتر از اعلام نظر در خصوص میزان آن خودداری می‌نماید. ضمناً این نوع حمایت از حمایت معنوی مجزا است اما لوگوهای ارسالی همه در همان قسمت حامیان مدیر سنتر درج خواهد شد.

تبلیغات رایگان (G11 و E12 و C11): نظر به تقدیر و تشکر از کاربران و علاقه‌مندان به مدیر سنتر که در شبکه‌های اجتماعی همواره همراه و همیار ما بوده‌اند مدیر سنتر درج تبلیغات رایگان را نیز در دستور کار خود قرار داده است. برای این منظور هر یک از موارد زیر بدون نیاز به پرداخت هزینه در سایت درج خواهد شد:

الف) ثبت دورهای آموزشی، کنفرانس‌ها، آزمون‌ها و … در تقویم رویدادهای صفحه اصلی به همراه مشروح متن خبر آن

ب) ثبت وب‌سایت اساتید برجسته مدیریت با شرایط اعلام‌شده

ج) تبلیغ کتاب‌های تألیفی کاربران سایت و یا کتب جدید چاپ‌شده با موضوعات مدیریتی در مکان‌های از قبل تعریف‌شده

د) ثبت اسامی اساتید مدیریت و نیز ثبت دانشکده‌های مدیریت ایران در صفحه اختصاص‌یافته

هـ) ثبت اطلاعات فعالیت‌ها و نیز اسامی اعضاء و افتخارات انجمن‌های علمی مدیریت سراسر کشور

 1. تبادل لینک و تبلیغ:

برای وب‌سایت‌های فعال و مرتبط که آمار بازدید مشابه مدیرسنتر داشته باشند، تبادل رایگان صورت خواهد پذیرفت.

قوانین مهم درج تبلیغ در مدیر سنتر:

 1. تمامی مسئولیت تبلیغ بر عهده سفارش‌دهنده تبلیغ است و مدیر سنتر نسبت به محتوای تبلیغات درج‌شده سلب مسئولیت می‌نماید. ضمناً مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده‌شده در آگهی نیز بر عهده سفارش‌دهنده است.
 2. درصورتی‌که محتوای سایت تبلیغ‌شده تغییر کند یا سایت فیلتر شود و یا مطابق با قوانین حاکم بر اینترنت نباشد، مدیر سنتر بدون اخطار قبلی و بدون عودت وجه تبلیغ را حذف می‌نماید.
 3. مدیر سنتر در قبول یا رد تبلیغات حق انتخاب دارد. البته پیش‌شرط و لازمه تأیید اولیه تبلیغ، مرتبط بودن آن با ماهیت فعالیت وب‌سایت مدیر سنتر خواهد بود و بدون دلیل منطقی اقدام به رد تبلیغات نخواهد کرد.
 4. از پذیرفتن تبلیغ سایت‌هایی که ازنظر کمیته مصادیق جرائم رایانه‌ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران تأیید نشده‌اند، معذوریم.
 5. از پذیرفتن تبلیغ‌های غیراستاندارد (فریم‌های بسیار سریع، فایل فلش، سایز و حجم نامناسب و …) معذوریم.
 6. در صورت دریافت هشدار از سوی کمیته مصادیق جرائم رایانه‌ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تبلیغ مشکل‌دار بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.
 7. در صورت تمایل به رزرو هرگونه تبلیغات، مبلغ در شروع دوره تبلیغ دریافت می‌شود.
 8. به علت محدود بودن فضای تبلیغاتی اولویت با متقاضیانی است که زودتر سفارش بدهند. ضمناً این افراد در مکان تبلیغ مشابه، بالاتر از سایرین قرار خواهند گرفت.
 9. ساخت بنر بر عهده متقاضی تبلیغ است و باید در یکی از فرمت‌های JPG یا GIF و با حجم حداکثر ۳۰ کیلوبایت طراحی شود.
 10. در صورت تمایل به انجام تبلیغ حتماً پس از واریز هزینه از طریق درگاه پرداخت آنلاین و دریافت رسید واریزی و ارسال آن به همراه تکمیل فرم زیر، در صورت نداشتن کسری مدارک ظرف ۲۴ ساعت، تبلیغ شما بر روی مدیر سنتر ثبت خواهد شد.

 

A11-A12 B11-C11 D11 G11E11-E12-F11

لطفاً برای سفارش تبلیغات، پس از واریز هزینه، فرم زیر را پر نموده و به همراه رسید واریزی ارسال نمایید.

فرم سفارش تبلیغ

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

انتخاب نوع تبلیغ(الزامی)

توضیحات شما

Download PDF