تماس با جامع‌ترین مرکز خدمات مدیریت

مخاطبان گرامی

از اینکه به هر دلیلی قصد تماس با ما را دارید بسیار مفتخر و خرسندیم. فقط به علت حجم ایمیل‌های دریافتی بسیار زیاد، لطفاً جهت تسریع و سهولت در دریافت پاسختان و برای جلوگیری از اتلاف وقتتان، در صورت وجود هرگونه سؤال، ابهام، انتقاد، نظر، پیشنهاد، گزارش هرگونه مشکل احتمالی و یا نیاز به ارتباط مستقیم با کارشناسان، مدیریت و …، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با سامانه مدیرسنتر، بخش‌های سؤالات متداول، راهنمای سایت، قوانین و مقررات، تبلیغات، دعوت به همکاری و سفارش پروژه را بررسی کرده و درصورتی‌که پاسخ خود را نیافتید، از طریق تکمیل و ارسال فرم انتهایی این صفحه اقدام نمایید. اگر ارسال فرم صحیح صورت گرفته باشد، سؤال شما در کمتر از سه روز پاسخ داده خواهد شد.

ضمناً متأسفانه در حال حاضر امکان ارائه خدمات مشاوره‌ای و … به‌صورت حضوری نداریم. لطفاً صرفاً از راه‌های ارتباطی غیرحضوری جهت دریافت پاسخ استفاده نمایید. تیم‌های فنی و اداری این مرکز متأسفانه اکنون توان میزبانی مراجعین حضوری را ندارد اما به‌زودی این مسئله نیز حل خواهد شد.

ModirCenter-ContactUs2تلفن ثابت و دورنگار: به‌زودی

تلفن همراه جهت تماس‌های فوری و ارسال پیامک: ۰۹۱۰۹۹۰۴۳۲۸

ایمیل: ModirCenter@gmail.com

آدرس دفتر مرکزی: خراسان رضوی، مشهد مقدس، جامع‌ترین مرکز خدمات مدیریت

شعبه تهران: ولنجک، دانشگاه شهید بهشتی، مرکز رشد، نوین درس

لطفاً فقط در هنگام تماس‌های ضروری با شماره همراه تماس حاصل نمایید.
تعطیلات رسمی مهم

در تقویم سال ۱۳۹۵ روزهایی را که به دلیل تعطیلی مناسبتی، مدیرسنتر هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد، به شرح زیر است:

۱۳ فروردین/ ۱۴ خرداد/ ۷ تیر/ ۲۰ و ۲۱ مهر / ۳۰ آبان/ ۸ و ۱۰ آذر/ ۲۲ بهمن / ۱۲ اسفند

 

راه‌های ارتباطی از طریق شبکه‌های اجتماعی:

تلگرام، اینستاگرام، لینکداین، فیس‌بوک، توییتر، گوگل پلاس، فیس‌نما، آپارات، کلوب، لنزور، پینترست، سهامیاب، بلاگفا.

ModirCenter-SocialNetworks2

دقت داشته باشید که ۵۰۰۰۲۳۳۳۲۳۶۸۳۷  تنها شماره‌ای است که مدیرسنتر از طریق آن برای کاربران و مخاطبان خود پیامک ارسال می‌کند؛ بنابراین ارسال هرگونه پیامک از طرف این سایت، با هر شماره دیگری تخلف و سوءاستفاده از نام مدیرسنتر است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ModirCenter@gmail.com اطلاع دهید.

 

فرم تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

Download PDF