سفارش پروژه به مدیرسنتر

 

مخاطبان گرامی

ضمن سپاس از حسن انتخاب و اعتمادتان به مجموعه مدیرسنتر، درصورتی‌که پروژه‌ای برای اجرا دارید و قصد دارید آن را از طریق افراد حرفه‌ای و متخصص با در نظر گرفتن سه عامل قیمت مناسب، سرعت‌بالا و کیفیت عالی به انجام برسانید، کافی است سفارش خود را بر اساس مراحل زیر و از طریق فرم پایانی صفحه ارسال کنید. حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت از ارسال فرم و نمونه درخواستتان، پاسخ مدیرسنتر به همراه برآورد مدت‌زمان و هزینه اجرای آن، ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است کلیه پروژه‌ها توسط دانش‌آموختگان مجموعه گرایش‌های مدیریت از دانشگاه‌های معتبر انجام می‌شود. ضمناً از پذیرش پروژه‌هایی که اجرای آن‌ها توسط افرادی غیر از خود دانشجو به لحاظ قانونی و عرف جامعه دارای ممنوعیت بوده و تخلف محسوب می‌شود (نظیر نگارش پایان‌نامه)، جدا معذوریم.

 

کد سفارش نوع سفارش جزئیات سفارش
۱۱ تایپ
۱۲ ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی
۱۳ ویراستاری صوری و فنی – زبانی و علمی – محتوایی
۱۴ صفحه‌آرایی کتب و نشریات
۱۵ طراحی جلد کتب و نشریات
۱۶ طراحی پوستر، بنر و لوگو شخصی و سازمانی
۱۷ تحلیل‌های آماری
۱۸ پروژه‌های دانشجویی پاورپوینت و طرح و پروژه و تحقیق
۱۹ فیلم‌های آموزشی

 

فرایند سفارش پروژه

 

مرحله اول (ثبت مشخصات دقیق سفارش): برای شروع ثبت سفارش کافی است که فرم اطلاعات سفارش پروژه را به‌طور دقیق و کامل پر کنید. پس از ثبت سفارش و تخصیص کد سفارش به آن، کد پردازش شخصی شما ایجاد و ایمیلی مبنی بر دریافت موفقیت‌آمیز سفارش برای شما ارسال می‌شود. دریافت کد پردازش شخصی بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان گروه ارسال شده است. مجدداً لازم به ذکر است در اینجا سفارش نگارش پایان‌نامه پذیرفته نمی‌شود.

مرحله دوم (برآورد زمان و هزینه‌ها و واریز پیش‌پرداخت): پس از برآورد تقریبی مدت‌زمان و هزینه اجرای پروژه، از طریق ایمیل، سامانه پیامک و یا تماس تلفنی به شما اطلاع‌رسانی دقیق می‌شود و در صورت تمایل و توافق بر اجرای آن می‌توانید از طریق درگاه پرداخت آنلاین، ۴۰ درصد مبلغ را به‌عنوان بیعانه پرداخت کنید تا پروژه آغاز شود. درصورتی‌که جزء مخاطبان و سفارش‌دهندگان قدیمی مدیرسنتر محسوب می‌شوید، پرداخت ۳۰ درصد مبلغ به‌عنوان بیعانه برای شروع پروژه کفایت می‌کند.

مرحله سوم (تحویل پروژه و تسویه‌حساب): بر اساس زمان‌بندی از پیش تعیین‌شده، می‌توانید پس از دریافت و مشاهده بخش‌های مختلف پروژه تکمیل‌شده با پرداخت مبالغ باقی‌مانده از طریق درگاه پرداخت آنلاین، فایل پروژه را به‌صورت کامل و بر اساس نوع سفارشتان دریافت کنید.

مرحله چهارم (پشتیبانی و خدمات پس از فروش): پس از تحویل نهایی پروژه و با توجه به انتظار شما از کیفیت اجرای پروژه، درصورتی‌که پروژه از نظر شما نیاز به اصلاح داشت، مدیرسنتر اصلاحات را در کوتاه‌ترین زمان انجام خواهد داد. لازم به ذکر است با توجه به حجم زیاد سفارش‌های دریافتی، حداکثر شش روز مهلت بررسی و اظهارنظر نهایی از طرف سفارش‌دهنده برای هر پروژه وجود خواهد داشت و این مهلت دقیقاً از زمان تحویل نهایی پروژه محسوب خواهد شد.

سفارش پروژه در مدیرسنتر

نکات مهم:

رابطه معکوس مدت‌زمان و هزینه اجرا: زمان اجرای پروژه توسط کارشناسان و مجریان به‌صورت استاندارد برآورد و به شما اعلام خواهد شد. درصورتی‌که تمایل داشته باشید پروژه در زمان سریع‌تری اجرا شود، هزینه آن افزایش خواهد یافت و درصورتی‌که زمان دیرتری را برای تحویل اعلام نمایید، هزینه‌ها کاهش خواهد یافت.

خطا در ارسال فرم: درصورتی‌که فرم زیر در مرورگر شما نشان داده نمی‌شود، یا حجم هر یک از فایل‌های متنی شما زیاد است، خواهشمند است درخواست سفارش خود را به ایمیل مدیرسنتر ارسال کنید و در این ایمیل مربوطه حتماً شماره تلفن همراه، کیفیت خدمات درخواستی و مدت‌زمان تحویل پروژه را با جزئیات سفارش برای ما ارسال کنید.

ارسال نظر پس از تحویل: یکی از ویژگی‌های پردازش سفارشات در مدیرسنتر این است که برای احترام هرچه بیشتر به مخاطبان گرامی و همچنین راهنمایی به سفارش‌دهندگان آتی، نظر سفارش‌دهندگان پس از تحویل نهایی پروژه اخذ و در صفحه نظرات سفارش پروژه منتشر خواهد شد. این نظر می‌تواند در خصوص تعهدات مدیرسنتر، کیفیت اجرا، هزینه‌ها و نحوه برنامه‌ریزی و زمان‌بندی اجرای پروژه‌ها باشد. جهت ارج نهادن به این رفتار پسندیده مخاطبان، در صورتی که حداکثر تا ۱۰ روز پس از تحویل پروژه نظر خود را در صفحه مربوط درج کنند، در اجرای پروژه‌های بعدی آن‌ها ۱۰ درصد تخفیف لحاظ خواهد شد.

فعالیت به‌عنوان مجری: هرچند شما سفارش‌دهنده یک پروژه هستید اما اگر خود توانایی انجام پروژه‌های مختلف در هریک از زیرمجموعه‌های فوق را دارید و در این زمینه دارای رزومه و مهارت و توانمندی خاصی هستید، لطفاً از بخش دعوت به همکاری برای واحد پردازش سفارشات، فرم دعوت به همکاری را به همراه رزومه ارسال کرده تا پس از بررسی‌های اولیه نتیجه ظرف سه روز اعلام و در صورت داشتن شرایط، همکاری با شما آغاز و مشخصاتتان در بانک اطلاعاتی مجریان پروژه‌ها ثبت شود. قطعاً شما توانایی و مهارت اجرای برخی پروژه‌ها را در سطوح مختلف سفارش دهی دارید.

 

فرم ارسال سفارش

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

عنوان پروژه

توضیحات پروژه

Download PDF